www.lex-line.com.ua - науково-практичні інтернет конференції

Обговорення питань юридичної науки
Текущее время: 24-04, 09:00

Часовой пояс: UTC + 3 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ 1 сообщение ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 02-01, 21:28 
Не в сети

Зарегистрирован: 02-01, 21:26
Сообщения: 1
Допоможіть будь ласка у моїй складній ситуації, У мене є рішення селищної ради від 16.02.1999 р.про передачу мені земельної ділянки розміром 525 кв.м., для будівництва і обслуговування житлового будинку і господарських споруд, з подальшою її приватизацією. Даною земельною ділянкою я прокористувалася більше 13 років і платила земельний податок. На цій земельній ділянці знаходиться житловий будинок (25кв.м.), який має двох власників один селищна рада (кімната гуртожитку де ніхто не проживає) 8/25 кв.м. і я 17/25 кв.м.. За попереднім свівласником частини 17/25 ( моя тітка) спочатку було закріплено земельну ділянку рішенням ради від 1992 р. а згодом рішенням ради від 1994 р. згідно Декрету КМУ № 15-92 передано у приватну власність. Моя тітка склала на мене заповіт на все своє майно у 1992 р. а згодом договором-даруванням від 1997 р. подарувала мені частину свого домоволодіння 17/25. Тепер, коли я звернулася з приватизацією даної земельної ділянки ( з заявою про оформлення та видачу державного акта на право приватної власності на землю) згідно постанови КМУ № 844, селищна рада мені відмовила, видала рішення про відмову у передачі у власність зданої земельної ділянки у з"язку з тим, що дана земельна ділянка необхідна для обслуговування цілого житлового будинку, а не його частини, говорить що мені потрібно зробити поділ будинку вивести окремий будинковий номер і після чого ділити земельну ділянку на двох співвласників пропорційно до площі будинку яка є у власності.
Допоможіть мені будь ласка, чи успадкувала я дану земельну ділянку, і чи законно відмовила мені у приватизації селищна ради, і що мені робити?!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ 1 сообщение ] 

Часовой пояс: UTC + 3 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014
Русская поддержка phpBB