www.lex-line.com.ua - науково-практичні інтернет конференції

Обговорення питань юридичної науки
Текущее время: 25-04, 09:27

Часовой пояс: UTC + 3 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 6 ] 

Чи потрібно знижувати вік кримінальної відповідальності з 14 років до 11 років або інші менші ніж 14 років вікові межі?
Опрос закончился 05-09, 03:46
так 0%  0%  [ 0 ]
ні 100%  100%  [ 2 ]
невизначився 0%  0%  [ 0 ]
Всего голосов : 2
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 06-08, 03:46 
Не в сети

Зарегистрирован: 06-08, 02:54
Сообщения: 3
Шановні колеги, будь-ласка дайте відповідь на мої запитання, як що є час було б цікавим почути більш детальну відверту відповідь, як що ні то можлива спрощена відповідь, я буду вдячний усім небайдужим.

1. Як ви вважаєте, чи можливо сьогдні якимось чином попередити або виправити неповнолітнього правопорушника у віці від 14 до 18 років, який скоїв умисний тяжкий, умисний особливо тяжкий злочин або рецедевісти з їх числа, крім позбавлення волі. Автор питання цікавиться думкою, щодо так званих "альтернативних позбавленню волі" мір покарання або примусових виховних заходів які могли би вплинути ефективно на вище зазначених осіб, крім арешту та спец. шкіл або спец. інтернатів, тобто там йде мова про ізоляцію від суспільства?


2. Як ви вважаєте, чи є гуманим у наш час призначення кримінального покарання у виді позбавлення волі неповнолітнім у віці від 14 до 18 років на строк до 15 років:
а) за умисне позбавлення життя людини?
б) за сукупністю злочинів?
в) за сукупністю вироків?

_________________
займаюсь проблемами засуджених неповнолітніх, які позбавлені волі


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 11-08, 23:08 
Не в сети
Site Admin
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 19-01, 22:20
Сообщения: 31
На мою думку, взагалі негуманно наказувати неповнолітніх до таких строків.
Тут необхідно враховувати психологічний момент. При розгляді обставин справи, необхідно добре вивчити суб"єктивну сторону.
Замість альтернативних мір покарання пропоную посилити психологічну роботу з неповнолітнім і застосувати метод роз"яснення. При застосуванні мір покарання неповнолітньому тяжко усвідомити за що його карають.
В неповнолітнього навпаки розвивається почуття несправедливості і озлобленості на суспільство.
Згадаємо дитинство, коли нас карали, то ми обіцяли помститись в майбутньому. Тут є відчуття тільки власного Я.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 14-11, 00:04 
Не в сети

Зарегистрирован: 14-11, 00:01
Сообщения: 5
Зайдите на этот сайт.Думаю там вам помогут. Там очень хороший юрист. сама обращалась -осталась довольной. http://uristkonsul.at.ua/


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 04-03, 16:04 
Не в сети

Зарегистрирован: 04-03, 15:54
Сообщения: 3
Що таке апеляційне провадження???


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 04-03, 16:16 
Не в сети

Зарегистрирован: 04-03, 16:03
Сообщения: 7
досить складно вивчити психологiчний стан неповнолiтнього. Все залежить выд багатьох факторiв, якi вiдiграють неабиякий вплив на формування поглядiв i думок молодоi особи.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 04-03, 16:17 
Не в сети

Зарегистрирован: 04-03, 15:54
Сообщения: 5
Звичайно ні, оскільки дитина в такому віці не може розуміти повністю свої дії, вона не є сформованою, як психологічно так і фізично..


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 6 ] 

Часовой пояс: UTC + 3 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014
Русская поддержка phpBB